29-31 січня 2019,
НСК Олімпійський
Україна

Бізнес для розумних міст

Придбати квитки
Про захід

Бізнес для Розумних Міст, для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг

Глобальний захід, який щорічно збирає
лідерів регіону
Бізнес для Розумних Міст - це глобальний захід, який щорічно збирає лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.
Придбати квитки
Стратегія заходу

Що відбудеться на БРМ?

Крім всіх цих конференцій відбудуться додаткові заходи з ЄЕК ООН, Об’єднаними розумними містами та OIER, спеціалізовані семінари, агори, а також більш ніж 4000 м2 виставкової площі, на якій будуть представлені основні гравці в сфері розумних міст!

Підписуйтесь на нашу розсилку та ви будете отримувати оновлену інформацію!
Підписатися
01
Участь бізнесу у трансформації міст
Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст у Розумні та Сталі, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.
02
Розумні міста Регіону: досвід та виклики
Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії, - "Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка". Експерти розкажуть про економіку замкненого циклу, технології «блокчейн», зелену та синю економіку тощо.
03

На додаток до Конгресу відбудеться 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам, кожна з яких розрахована на 100 учасників (2 паралельні конференції на день). Доповідачі презентують свій досвід реалізації проектів за наступними темами:

 • Розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність тощо
 • Розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія, енергоефективність, управління поводженням з побутовими відходами тощо
 • Розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їхня роль у стійкому зростанні
 • Розумний спосіб життя: здоров'я та спорт - як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя
 • Розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами
 • Розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі
Хто виступає?

Підтверджені спікери

Ви станете слухачами міжнародних експертів, лідерів регіонів, керуючих стартапами та мультинаціональними компаніями, творцями найбільш успішних проектів та рішень для Розумних Міст.
Стратегія конференції

Програма заходу

Захід пропонує вам декілька варіантів ранкових сесій, заповнених добре відомими, поважними у всьому світі, ключовими спікерами, видатними лідерами регіонів та світу. Вони представлять реальні ідеї та проекти для негайної реалізації. Вам буде запропоновано відразу декілька спеціалізованих сесій щодо різних тем та аспектів для розвитку міста.
Наші ціни

Придбати квитки

Студенти, державний сектор та НВС
640₴/ ДЕНЬ
 • Доступ до виставки
 • Доступ до агор
 • Доступ до місць спілкування
 • Доступ до конференц залів
 • Конгрес - 3 дні
Придбати квитки
Приватний
сектор
1600₴/ ДЕНЬ
 • Доступ до виставки
 • Доступ до агор
 • Доступ до місць спілкування
 • Доступ до конференц залів
 • Конгрес - 3 дні
Придбати квитки
Дякуємо нашим спонсорам

Партнери

Бізнес для Розумних Міст пропонує вам безліч опцій для представлення вашого бренду для аудиторії.
Стати спонсором
Патрони заходу
Партнери заходу
Інформацiйні партнери
Підписатися, щоб отримувати оновлення

Ви готові приєднатися до нас?

Запрошуємо до Києва!

Стародавній та водночас молодий, з тисячолітніми традиціями, багатою культурною спадщиною Київ поєднує в собі старовинну архітектуру, пам’ятки історії, мистецтва та сучасну міську інфраструктуру.

Усім відомі пам’ятки та пам’ятники архітектури та історії міста – Києво-Печерська Лавра, Софійський та Михайлівський собори, храми та монастирі. Найбільш відвідуваними туристичними місцями є також Андріївський узвіз та старі вулиці Подолу, Дніпровські схили та десятки зелених міських парків.

Проте ми хочемо відкрити вам інші унікальні та невідомі сторони нашого міста. Адже за останні роки Київ якісно змінився, і сьогодні – це місто з найвищим рівнем соціального, економічного і культурного розвитку в Україні. Столиця вже багато десятків років вдало поєднує у собі адміністративно-політичний, промисловий та бізнесовий центри країни. Разом з тим, культура Києва постійно збагачується завдяки широкій міжнародній взаємодії.

Історія Києва налічує понад 1500 років. Та зберігши атмосферу древнього міста, Київ у той же час живе в ногу з часом: столиця з населенням близько 4 мільйонів вдало поєднує в собі риси старовини і сучасності. За останні роки ми значно розбудували транспортну і туристичну інфраструктуру, покращили повітряне та залізничне сполучення, звели низку культурно-розважальних та освітніх центрів. При цьому ми продовжуємо дбати про культурне надбання міста, постійно збагачуючи та відновлюючи його.

Київ чекає на вас!

Більше інформації про місто: visitkyiv.com.ua